برای ساخت بنر تبلیغاتی به چه مواردی احتیاج داریم ؟

ساخت بنر تبلیغاتی نه بسیار پیچیده و غیر ممکن است که کسی نتواند یک طرح خوب به دست آورد . نه اینکه انقدر آسان است هرکس بتواند طراحی بنر تبلیغاتی را خودش انجام دهد و نتیجه خوبی برایش به همراه داشته باشد . طراحی و اجرا یک طرح تبلیغاتی خوب ، باید از فیلتر های مختلفی بگذرد و درون طرح استاندارد ها و نکات بسیاری رعایت شده باشد . خصوصا هنگامی تبلیغات نسبت به سال های پیش دچار پیشرفت های قابل توجهی شده است و همین موضوع حساسیت طراحی بنر تبلیغاتی شما را میزان زیادی افزایش میدهد .

دیگر شاید طرح های ساده و به اصطلاح چشمک زن که در سال های پیش مورد استفاده قرار میگرفت راضی کننده نباشد و باید نگرش جدییدی در ساخت و تهیه بنر تبلیغاتی در نظر گرفت .

نکات مورد نظر که باید برای طراحی بنر در بگیرید :

1- استفاده از متن تبلیغاتی بهینه و کاملا جذاب برای اینکه مخاطب شما به خوبی جذب شود . 2- استفاده از یک طراح خوب که بتواند لوگو و برند شما به آشکار و در روشی مناسب به کاربران نشان دهد . 3- اگر قرار است شما به صورت شخصا طراحی را انجام دهید ، می بایست از نکاتی نظیر استفاده از تصویر یا آیکون به خوبی بهره مند شوید .

4- استاندارد های صفحات وب را در نظر بگیرید تا طرح شما از ابتدا بر این قائده نمایش داده شود و مشکلات خاصی برای شما پیش نیاید . چون که برای نمایش آگهی در اینترنت برخی برخی استاندارد ها وجود دارد که باید در طراحی حتما آن را رعایت نمود که ما در این رابطه در وبلاگ  خود توضیح بیشتری داده ایم که خواندن آن را به شما پیشنهاد میکنیم .

5- فرمت مناسب تصویر بنر یکی دیگر مواردی است که باید به آن توجه کنید . فرمت های مختلفی وجود دارند که وقتی شما طراحی را انجام می دهید باید فرمت نهایی خود را در نرم افزار در نظر بگیرد و بر اساس آن استاندارد ها را ذهن داشته باشید تا در نتیجه خروجی اصلی طرح شم با کمترین مشکل پیش رود . فرمت های رایج ، جی پی جی و دات گیف هستند .

در غیر اینصورت اگر تمایل نداشتید خود شما شخصا و یا طراحی تان به دست طراح بسپارید میتوانید از طرح های بنر لایه باز استفاده کنید و در کنار مطالب تبلیغاتی که مطالعه میکنید به یک نتیجه ی مطلوب دست یابید .

اشتراک گذاری
نظرات بسته شده اند.