جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 322
» آخرین کاربر: PPSSupport
» موضوعات انجمن: 396
» ارسالهای انجمن: 407

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 12 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 12 مهمان

آخرین موضوعات
صنعت چاپ ایران و چشم اندا...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: چاپ و تبلیغات بهرنگ
20-05-2018, 05:25 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,032
XEvil 4.0 allow to get Bi...
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: JanetSah
19-05-2018, 11:21 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 748
XEvil 4.0 + XRumer: BEST ...
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: JanetSah
18-05-2018, 06:16 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 773
ثبت نام مدارس و دانشگاه
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: bhrprn
18-05-2018, 12:35 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 487
отдых
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: Scottdex
16-05-2018, 11:20 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 2,222
XEvil 4.0 bypass ANY capt...
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: JanetSah
14-05-2018, 03:18 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,039
XEvil 4.0 + XRumer: NEW b...
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: JanetSah
13-05-2018, 02:59 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 671
Printable insect bingo
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: WilliamdaTed
12-05-2018, 07:10 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 693
Breaking ReCaptcha2 helps...
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: JanetSah
12-05-2018, 02:52 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 675
ReCaptcha2bypass captcha
انجمن: طراحی سایت
آخرین‌ارسال: JanetSah
11-05-2018, 01:05 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 709

 
  صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
ارسال‌شده توسط: چاپ و تبلیغات بهرنگ - 20-05-2018, 05:25 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
صنعت چاپ ایران، از نگاه ارایه دانش های تخصصی، موقعیت استراتژیک کشور و سایر عوامل انسانی و اقتصادی و قابلیت های موجود، از پتانسیل های بسیار بالایی برای ارتقای وضعیت خود برخوردار است، وضعیت فعلی ایران ناشی از فاکتورهای متعددی است که برخی از آنها به صورت مقطعی و برخی دیگر از نوع دلایل بنیادی هستند.
قابلیت های ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید محصولات چاپی در منطقه را می توان چنین برشمرد :
۱-  تنوع اقلیمی:  ایران از تنوع اقلیمی بی نظیری برای تولید اقتصادی و با کیفیت انواع محصولات چاپی را داراست.
۲- نیروی کار ارزان و فراوان : ایران تقریبا جوان ترین کشور دنیاست و این نیروی کار جوان و ارزان نسبت به کشورهای پیشرو در امر محصولات چاپی مزیتی برای توسعه این بخش محسوب می شود.
۳-  وجود روزهای فراوان آفتابی و تعداد روزهای ابری کم:  نور از مهم ترین نیازهای کسب و کار است است خوشبختانه در ایران به دلیل شدت تابش مطلوب و روزهای آفتابی بالا مشکل چندانی از نظر نور وجود ندارد و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را پایین می آورد.
۴-  وجود انرژی فسیلی فراوان و ارزان قیمت : ایران از نظر ذخایر هم از نظر ذخایر نفتی و هم گازی مقام دوم جهان را داراست. از سوی دیگر محصولات چاپی نیاز مبرم به سوخت ارزان برای تولید و حمل و نقل دارند و تفاوت فاحشی را در قیمت تمام شده ایجاد می کنند که این مزیت در صورت استفاده درست. افزایش حضور جهانی و صادرات ایران را در پی خواهد داشت. گفتنی است که هزینه های سوخت و نیروی انسانی به تنهایی حدود ۷۰ درصد کل هزینه های جاری تولید را در کشورهایی نظیر هلند به خود اختصاص می دهند.
۵- نزدیکی ایران به بازارهای بزرگ مصرفی جهان:  کشورهای عربی همسایه و حوزه خلیج، کشورهای تازه استقلال یافته، روسیه و اروپا از مراکز مهم مصرف به شمار می روند که مرکزیت ایران می تواند مزیت بزرگی محسوب شود. در بازارهای آینده این محصولات می تواند برای ایران که نزدیک ترین تولیدکننده به این بازار است مزیت بزرگی باشد.
۶- وجود جمعیت ۸۰ میلیونی ایران و با احتساب بازارهای همسایه به عدد  ۳۰۰ میلیون می رسد.
۷- امنیت سیاسی بالا در مقایسه با دیگر مکان های سرمایه گذاری.
۸- تغییر نگاه دولت جدید به مسایل سرمایه گذاری خارجی در کشور.
و هم اکنون در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی نشانه های مثبتی برای اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت چاپ ایران پیش بینی می شود. خوشبختانه چشم اندازهای پیش روی صنعت چاپ، نوید بخش افق های تازه ای است و بازارهای بالقوه بسیاری در برابر این صنعت گشوده شده است که از آن جمله می توان به حوزه وسیع بازار صنایع چاپ و بسته بندی در منطقه و داخل ایران اشاره کرد.
کارشناسان این حوزه در ایران معتقدند یکی از وجوه و بخش های بزرگ صنعت چاپ در دنیای مدرن مربوط به صنایع بسته بندی است و سیاست گذاری ها دروراستای توسعه فعالیت های گسترده در این بخش حکایت از اهمیت این حوزه دارد. چرا که یکی از مهمترین شاخصهای رشد و توسعه اقتصاد هر کشور میزان رشد صنعت چاپ و بسته بندی آن است.
خوشبختانه با تحولاتی که پس از توافق تاریخی ژنو روی داد، هم اکنون طرف های اروپایی وآسیایی به شکل بهتری جوابگوی طرف های ایرانی خود هستند و زمینه های مثبتی برای گسترش همکاری هایی متقابل در حال شکل گیری است و فرصتی طلایی برای مذاکره و گفتگو با متولیان بخش خصوصی و نهادهای نظارتی ایران بوجود آورده است و متولیان ایرانی این صنعت مشتاقانه پذیرای سرمایه گذاران خارجی در بخش های مختلف چاپ و به خصوص در صنعت بسته بندی اند.
با توسعه سطح توافق های ایران با کشورهای مختلف به خصوص در حوزه صنایع، حمل و نقل، نفت و انرژی، توریسم، بانک و بورس، کشتیرانی و... جامعه کسب و کار ایران به شدت نیازمند استفاده از خدمات چاپ و بسته بندی در سطح بزرگی است که در اینجاست که اگر سرمایه گذاران خارجی بتوانند در شرایط کنونی دست به کار شوند و قراردادهای اقتصادی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه چاپ و بسته بندی را با ایرانیان به امضا برسانند. مطمئن باشند که سود هنگفتی را در این راه بدست خواهند آورد و توامان با شکوفا شدن صنایع بسته بندی، تعداد قابل توجهی شغل جدید ایجاد شده و سرمایه گذارهای خارجی آمادگی خواهند داشت با آوردن تکنولوژی پیشرفته صنایع چاپ و گرافیک در توسعه صنعت چاپ ایران همکاری و شرکت فعال داشته باشند.
تولید پلیت های CTP ، تولید مرکب های چاپ با کیفیت بالا، تولید انواع کاغذ، مقوا و ورق های کارتنی از صنایع جانبی خواهند بود که با توسعه صنعت چاپ رونق خواهند گرفت که خود عامل اشتغال و توسعه خواهند شد.
بهره گیری از سرمایه گذاری و فن آوری های پیشرفته و تجربه های ارزشمند در تولید و صادرات موجب می شود بهترین کیفیت چاپ با حداقل قیمت تمام شده در ایران قابل تولید شود و عملا، علاوه بر پوشش نیازهای فراوان داخلی امکان صادرات محصولات چاپی به کشورهای خارجی نیز فراهم می شود. بدین ترتیب می توان پیشرفت منظم و پایدار بازار چاپ ایران را انتظار داشت که امری حتمی است که تحقق می یابد.
البته در این عرصه کاستی های مهمی نیز وجود دارد که به عنوان چالش های عمده صنعت چاپ ایران مطرح است. برای مثال بخش عمده ای از چاپخانه های ایران با تجهیزات قدیمی و در چهار چوب و فضای دولتی اقدام به چاپ می کنند که در نتیجه تولید آن ها با مشکلات کیفی مواجه بوده و قیمت تمام شده آن ها به هیچ وجه قابل رقابت نیست.
بنابراین برای باقی ماندن در کوران رقابت های بین بخشی و بین المللی لازم است که با درک اهمیت و نقش بلامنازع فن آوری های نوین در طراحی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مختلف فرهنگی و هنری و افزایش بهره وری و شکوفا کردن ظرفیت های قوی نیروی انسانی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه صنعت چاپ، در زمینه نوسازی شبکه چاپخانه های کشور و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای مدرن امروزی در این شبکه اقدام کرد و نباید فراموش کرد که صنعت چاپ و صنایع وابسته نقش مهمی در مبادلات بین المللی ایفا می کند. از بسته های کالاها گرفته تا چاپ لیبل، چاپ کتاب، چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور و چاپ جعبه و مطبوعات، انواع و اقسام لفاف و بسته بندی کالاها، تابلوها و استند تبلیغاتی و  پوسترهای تبلیغاتی، چاپ صنعتی و... از جمله این کارکرد است.
در دنیای تولید و تجارت امروز هیچ یک از محصولات صنعتی و تولیدی، از خدمات و تولیدات صنایع چاپ بی نیاز نیستند و برای نفوذپذیری محصولات تولیدی یک کشور در بازار داخلی و بازارهای جهانی، صنایع چاپ پیشرفته کشورها نقش بسیار عمده ای در معرفی توانمندی های تولید و تجارت هر یک از کشورها ایفا می کنند.
در حال حاضر تولید محتویات نفیس و اثرگذار به علت ضعف امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، در اختیار کشورهای دیگری مانند چین و ترکیه قرار گرفته است و همین مساله سرمایه گذاری های بین المللی را به جای ورود به ایران به کشورهای فوق سوق می دهد و این فرایند یکی دیگر از چالش های جدی صنعت چاپ ایران به شمار می رود.
دستیابی ایران به مقام نخست منطقه در افق چشم انداز، نیازمند توسعه همه جانبه صنعت چاپ، ایجاد زیرساخت های لازم، آموزش نیروی انسانی، بازسازی و نوسازی صنایع چاپ، بسترسازی های قانونی و حقوقی برای حضور بیشتر در بازارهای بین المللی است و حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در این بخش است. این همه نیازمند عزم ملی و ایفای نقش فعال همه مدیران و دست اندرکاران موثر و مرتبط کشور است.
قدر مسلم این که صنعت چاپ می تواند گام های شتابانی را به سوی توسعه بردارد. به این منظور توجه به مواردی چون سرمایه گذاری در انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی چاپ برای بهره برداری کامل از تکنولوژی خریداری شده، تحقق سالیانه ۳ میلیارد دلار گردش مالی صنعت چاپ ایران در آینده با پوشش نیازهای داخلی و نیاز کشورهای پیرامونی با تاکید بر چاپ بسته بندی و چاپ لیبل، چاپ دیجیتال، کتاب و نشریات و بالاخره فروش دانش فنی به کشورهای منطقه راهگشا خواهد بود.
ضرورت ایجاد و گسترش سرمایه گذاری در حوزه چاپ و بسته بندی از طرف سرمایه گذاران برگ برنده ای است که نیاز به هوشیاری و درایت در این مقطع از زمان دارد که هر شخص یا شرکتی با شم بازار خود می تواند آن را دریافت و در راه آن قدم اصلی را بردارد.
منبع : چاپ و نشر

چاپ این بخش

  XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Coin-crans
ارسال‌شده توسط: JanetSah - 19-05-2018, 11:21 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional soft for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
captcha sniperantigate key, XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Bitcoin-crans, XEvil 4.0 bypass Google CAPTCHA!, XEvil 4.0 + BitcoinMarkets = PROFIT!
freeyii2 antigate component, ReCaptcha-2 CRACKED!?, This program can bypass ANY captchas, including Google ReCaptcha-2, XEvil + XRumer: BEST bypassing Recaptcha v.1,v.2,v.3 software

چاپ این بخش

  XEvil 4.0 + XRumer: BEST breaking CAPTCHA software!
ارسال‌شده توسط: JanetSah - 18-05-2018, 06:16 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can break more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
XEvil 4.0 bypass ANY captchas, included Google ReCaptcha2, XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Bitcoin-crans, XEvil 4.0 + XRumer: BEST solving ReCaptcha soft :), XEvil 4 solve Google ReCaptcha!
antigate keyп»їcaptcha money, XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, Bitcoin was crashed with XEvil program!, XEvil 4.0 break Google ReCaptcha!

چاپ این بخش

  ثبت نام مدارس و دانشگاه
ارسال‌شده توسط: bhrprn - 18-05-2018, 12:35 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

برای مشاوره و ثبت نام مدارس و دانشگاه  به سایت ایران تحصیل یا saja.medu.ir  مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
 
آدرس سایت ایران تحصیل

چاپ این بخش

  отдых
ارسال‌شده توسط: Scottdex - 16-05-2018, 11:20 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

Самые лучшие путаны и шлюхи – здесь!Ни один мужчина не сможет устоять перед искусными ласками смелой и стройной красавицы. Именно такие жрицы любви ждут вас, размещая анкеты на просторах нашего сайта. Стоит вам только щелкнуть пальцами, как элитные или дешевые проститутки и индивидуалки в Сочи упадут к вашим ногам и начнут исполнять невероятные трюки. Они могут применить наручники и веревки, приковать вас к батарее или кровати, а могут вручить вам в руки плеть и подставить под страстные шлепки свои самые упругие прелести.интим услуги транс госпожа г интим белласекс знакомства со зрелыми
чтобы найти именно ту девочку, которая удовлетворит твоим желаниям. Хочешь попробовать что-то новое?
http://samara.putany24.info/person/5558
http://abakan-putany24.club/photos/lp13850_90555.jpg
http://kazan.prostitytki.de/individualki.php
распространенный между ними разврат, не знавший никаких пределов. Секты эти просуществовали тайно до XII столетия, сделав еще одну попытку привиться к жизни. Карпократ основал секту, которая учила, что стыд должен быть приносим в жертву Богу. Сын его, Епифан, развил учение своего отца, установив общность жен, по которой ни одна из них не должна была отказать в своих ласках кому бы то ни было из мужчин, если он потребует их на основании своего естественного права. Секта адамитов была основана неким Продонусом, который был сторонником учения карпократов и ввел публично отправление половых потребностей днем, говоря, что то, что хорошо ночью в темноте, не может считаться дурным при дневном свете. Пикардистами назывались последователи Пикарда, главы другой эротической секты. Когда кто-нибудь из них желал обзавестись подругой, он являлся с ней к главе секты и говорил: "Мой дух
http://riga.putany24.info/
собраны все актуальные предложения по городу. В анкете каждой девушки указывается цена за определенное время или за конкретную сексуальную услугу. Внимательно изучив прейскурант, можно выбрать себе девочку, которая обойдется реально недорого.

چاپ این بخش

  XEvil 4.0 bypass ANY captchas, included Google ReCaptcha2
ارسال‌شده توسط: JanetSah - 14-05-2018, 03:18 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for breaking any Captcha

Captcha.Net, Bitcoin was crashed with XEvil program!, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!, That is why Bitcoin crashed...

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can break more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
captcha image, Bitcoin was crashed with XEvil program!, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, XEvil 4.0 + BitcoinMarkets = PROFIT!

چاپ این بخش

  XEvil 4.0 + XRumer: NEW bypassing Recaptcha v.1,v.2,v.3 software!
ارسال‌شده توسط: JanetSah - 13-05-2018, 02:59 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, How to solve ReCaptcha, XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, I'm shocked! ReCaptcha-2 BROKEN!

چاپ این بخش

  Printable insect bingo
ارسال‌شده توسط: WilliamdaTed - 12-05-2018, 07:10 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

http://jakartatimur.imigrasi.go.id/index...&id=301936 http://diendan.gamesvui.net/profile.php?id=395648 http://hottechgear.com/user/AmethKeymn/ http://finansy.su/user/ApcquEngic/ http://alawar.multmir.ru/user/Aodmyamuby/ http://www.darshow.com/user/AzgjmAmofe/ http://jitikara.kustanay.info/board/tool...AibqdtielA http://build-info.biz.ua/wr_board/tools....Addjocooxy http://www.liliyatv.net/user/Aslkcsuema/
http://jakartatimur.imigrasi.go.id/index...&id=301981 http://www.oklocated.es/index.php/compon...ser&id=761 http://bt.ziyoufa.com/home.php?mod=space&uid=667134 http://hypercraft.su/user/Appovtrowl/ http://nazaninmousavi.com/index.php?suba...Awpkpjexia http://siteownersforums.com/member.php?u=169041 http://miss-mariel.com/index.php/compone...&id=151649 http://urock.com.ua/users/Akysbmuche http://idlube.com.co/index.php?option=co...&id=191509
http://serov.ural-museum.ru/index.php/co...&id=274542 http://www.aidonghai.com/home.php?mod=space&uid=217194 http://www.nisathai.ch/forum/memberlist....le&u=33812 http://nazaninmousavi.com/index.php?suba...Atkagjexia http://bbs.6816.com/home.php?mod=space&uid=8090548 http://georgiantheatre.ge/user/AvzkmCaple/ http://httpwww.sichik.ru/board/tools.php...AndwnEpile http://www.rrspi.com/index.php/component...Itemid=129 http://www.bambikasafaris.com/index.php/...&id=133153
http://gestalt.dp.ua/user/AnstjTieva/ http://bcirkut.ru/user/AqpdoJeand/ http://517h.moshiyouxi.com/home.php?mod=space&uid=66984 http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...ApijmChiex http://www.rrspi.com/index.php/component...Itemid=129 http://stowarzyszeniefeniks.org/index.ph...er&id=3584 http://www.lhasa.ru/board/tools.php?even...Ayhywpaumb http://school22-tmn.ru/user/AybazScouh/ http://www.sels.ru/user/Aalamnaits/
http://forum.fuhrer.web.id/member.php?44370-Adcjtgyday http://wmx24.com/index.php?action=profile;u=205 http://avtonovosti.net/user/AytnjThamn/ http://www.litosud.it/index.php?option=c...er&id=1975 http://itwoman.com.ua/index.php?subactio...AwqwqDance http://rediscountshop.com/user/Azuczunces/ http://siteownersforums.com/member.php?u=148572 http://www.litosud.it/index.php?option=c...er&id=2587 http://www.ya.lt/user/AdqmeACina/
http://bong88agent.com/forum/index.phppr...php?id=190 http://abaj.ru/doska/tools.php?event=pro...AevytCruby http://banki63.ru/forum/index.php?showuser=2268485 http://gorbaik.ru/rab/tools.php?event=pr...AqefmGoacT http://seksotur.ru/user/Alrxeguids/ http://test1.donntu.org/user/AufouNoile/ http://wdcompany.ge/user/AwumeKnots/ http://tv.redrockmedia.net/index.php/com...;Itemid=21 http://www.theunwired.net/forum/profile.php?id=318953

چاپ این بخش

  Breaking ReCaptcha2 helps to earn CRYPTO-CURRENCY
ارسال‌شده توسط: JanetSah - 12-05-2018, 02:52 PM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
captcha php, I'm shocked! ReCaptcha-2 CRACKED!, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!

چاپ این بخش

  ReCaptcha2bypass captcha
ارسال‌شده توسط: JanetSah - 11-05-2018, 01:05 AM - انجمن: طراحی سایت - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional soft for breaking any Captcha

[عکس: 87604aab7007.png]

1. Powerful Artificial Intelligence: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha v.1, ReCaptcha v.2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

5. Powerful: video of ReCaptcha2 bypass visualisation with new XEvil 4.0:
https://youtu.be/zsvuHTMd2uY

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".

Thank you for your attention! :)

چاپ این بخش