امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 ایده ی پولساز کسب و کار اینترنتی در بازارکار ایران
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز بنده در این قسمت از آموزش کسب و کار اینترنتی  میخواهم شما را با یکسری از پولساز ترین ایده های کسب و کار اینترنتی اشنا کنم .
در این تاپیک سعی دارم شما را با 3 ایده ی پولساز کسب درآمد اینترنتی اشنا کنم . اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولسازی را دارید از این 3 ایده کسب و کار اینترنتی میتوانید هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید و ادامه بدهید تا به درامدزایی بسیار بالا در ماه برسید .

در ادامه شما را با این 3 ایده ی پولساز بیشتر اشنا خواهم کرد .

1_فروش  فالوور و لایک اینستاگرام :

اولین ایده فروش فالوور و لایک اینستاگرام میباشد . همان طور که میدانید اینستاگرام یکی از پولسازترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان و ایران میباشد که روزانه افراد زیادی در ان فعالیت میکنند ویژگی فالوور و لایک باعث میشود که روزانه افراد زیادی در این شبکه ی اجتماعی عضو شوند و فعالیت خودشان را ادامه بدهند .
خیلی از افراد از فروش فالوور اینستاگرامبه درامد های چند میلیونی در ماه دست پیدا کرده اند . اگر شما به دنبال یک ایده ی ساده اما پولساز کسب و کار اینترنتی هستید توصیه میکنم این ایده را انتخاب کنید و ادامه بدهید ..
یکی از پررقابت ترین کلمات کلیدی خرید فالوور اینستاگرام میباشد که میزان سرچ ان در ماه بالای 3000 تا میباشد حال فکر کنید شما جزع 3 نتیجهی اول باشید و از این 3000 نفر تنها 1000 نفر (در بدترین حالت) به وبسایت شما مراجعه کنند و فقط نصف انها پلن 20000 تومانی شما را سفارش بدهند (ارزان ترین پلن) در بدترین حالت میزان درامد اینترنتی شما چقدر است؟
20000*500=10000000 
بله 10 میلیون تومان در ماه فقط و فقط از این کلمه ی کلیدی
حال فکر کنید شما روی  دیگر کلمات کلیدی بالا باشید قطعا درامد اینترنتی شما چندین و چند برابر میشود .
خیلی راحت شما میتوانید از فروش فالوور اینستاگرام به درامد میلیونی در ماه دست پیدا کنید . به این نکته مهم توجه کنید شما قرار نیست از طریق  جمع اوری سکه و فالوو کردن دیگران فالوور جمع کنید و بفروشید شما از طریق سرور های اینستاگرام فالوور میفروشید که روزانه بالای 100 هزار فالوور میتوانید در کمتر از 1 دقیقه برای مشتری خود سفارش دهید . 

2_سیستم همکاری در فروش :
یکی دیگر از مدل های پولساز کسب و کار اینترنتی سیستم همکاری در فروش میباشد میزان درامد از این سیستم بسیار بالا میباشد شما خیلی راحت از طریق سیستم همکاری در فروش میتوانید به درامد زایی بسیار بالایی دست پیدا کنید دقیقا مثل فروشگاه اینترنتی دیجیکالا و بامیلو که درامد ماهانه ی انها بالای چند صد میلیون تومان در ماه میباشد . شما نیز میتوانید با فروش محصولات دیگران کسب درامد کنید و به ازای هر فروش مبلغی را دریافت کنید .

3_وبسایت آموزشی :
یکی دیگر از روش های پولساز کسب و کار اینترنتی ساخت سایت آموزشی میباشد . اگر در زمینه ای تخصص دارید خیلی ساده میتوانید تخصص خودتان را به دیگران بفروشید و از این راه کسب درامد کنید . خیلی از افراد دوست دارند که در جایگاهی که شما هستید قرار بگیرند و بابت ان هزینه بدهند پس اگر در زمینه ای تخصص دارید مثل یک درس خاص , برنامه نویسی, اشپذی و ... ان را به صورت فایل های اموزشی تولید کنید و برای فروش درون وبسایت خودتان قرار بدهید . مطمعن باشید اصلا پشیمون نمیشید .

خب  در این مقاله من شما را با 3 ایه ی طلایی کسب و کار اینترنتی اشنا کردم امید وارم که نهایت استفاد رو ببرید  هر گونه سوالی دارید در داخل این تاپیک بپرسید پاسخ گو هستم .

موفق باشید 
پاسخ

پیام‌های این موضوع
3 ایده ی پولساز کسب و کار اینترنتی در بازارکار ایران - توسط academysabz - 27-09-2018, 03:16 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان